Jdi na obsah Jdi na menu

ANTOINETTA - KRÁLOVNA FRANCIE 12.3.2016

16. 3. 2016

ANTOINETTA – KRÁLOVNA FRANICE

 

12. 3. Marešová, Vojtek, Strenáčik, Soukup, Károlyi, Drössler, Holub, Kollár, Bartůněk, Pečenka, Vaněk, Macháček, Matoušek, Seifertová

 

Večerní představení mého oblíbeného muzikálu Antoinetta-královna Francie bylo opět nádherné a přesvědčilo mě o tom, že Antoinatta je nejlepší český muzikál u nás právě uváděný. Iva Marešová jako královna byla fantastická. Iva má krásný hlas a strašně se zlepšila herecky. K mé velké radosti hrál krále Roman Vojtek. Doposud jsem viděla jen Michala Novotnýho, který byl vždy báječný. Na Romana jsem se, ale těšila a bylo skutečně na co. Mám ráda dějepis a proto vím, jaký skutečně Ludvík Karel byl. Roman Vojtek ho zahrál naprosto věrohodně, navíc skvěle zpíval a co si budeme povídat, je to prostě fešák. 

 

Z dalších rolí mě velice zaujala Vanda Károlyi a dvojice „zlounů“ Lukáš Pečenka a Tomáš Vaněk. Dost prostoru mají i děti. Potřetí jsem viděla jako malého Ludvíka Karla Mikuláše Matouška a trošku mě mrzí, že jsem nenarazila na další alternaci. Holčička Margareta Seifertová,  v porovnání s alternací Natálky Grossové, byla o dost slabší.

Celkově představení dávám 90 procent. Vadilo mi hlasité mluvení ze spodního baru divadla. :-(

 

 - Lucka Kvapilová - 

 

Hodnocení diváků v tomto videu, není to teda přesně to představení, které jsem viděla já. Je to ve stejný den, ale odpoledne:

https://www.youtube.com/watch?v=Qr-E2KgjRTE

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář